NÁŠ AREÁL
Areál v němž se Hotel U Zeleného stromu nachází se postupně vyvíjel od roku 2002, kdy byl otevřen Švejk restaurant „U Zeleného stromu“. O dva roky později byla dokončena rekonstrukce hotelu a společenského sálu. V roce 2010 bylo postaveno multifunkční sportovní hřiště, dětské hřiště a byla zrekonstruována pivovarská stodola. Rok poté bylo v areálu vybudováno zemědělské muzeum a svatební zahrada. V roce 2018 se veřejnosti otevřel zrekonstruovaný pivovar Zlatá kráva, který se nachází v prostorách pivovaru jehož historie sahá až do roku 1876.
V prostorách bývalé sladovny a varny se od roku 2020 nachází Hotel U Zeleného stromu, pivní lázně a wellness. Došlo tak k dokončení celého areálu, který má opět svůj původní účel.

Švejk Restaurant


Restaurace U Zeleného stromu v Nepomuku je pilotním projektem největšího českého franchisingového konceptu Švejk Restaurant. Je zaměřena na tradiční českou kuchyni s využitím hovězího masa z vlastní ekologické farmy. Prostory restaurace jsou rozděleny na klasickou švejkovskou restauraci s výčepem o kapacitě 50 míst, Haškův salonek s kapacitou 30 míst, secesní kavárnu s kapacitou 50 míst a letní zahrádku o kapacitě 70 míst.

Společenský sál


V hotelu u Zeleného stromu se nachází jeden z nejhonosnějších společenských sálů v regionu. Tyto reprezentativní prostory pojmou na 160 hostů. Společenský sál je vybaven veškerou technikou pro ozvučení a osvětlení. Je ideální variantou pro konference, zasedání, školení, svatby či jiné druhy setkání.

Multifunkční a dětské hřiště


Hostům je umožněno využít hřiště s umělým povrchem včetně vybavení na fotbal, tenis, volejbal, nohejbal nebo i basketbal. Ideální prostředek pro firemní a teambuildingové akce spojené například s grilováním na terase a cyklovýletem. V areálu hotelu je volně k dispozici dřevěné dětské hřiště s nejrůznějšími atrakcemi a jeho součástí je i přírodní jezírko.

Privátní wellness


Toužíte po odpočinku v klidu a soukromí? Celé relaxační wellness centrum je možno pronajmout jen pro Vás, ať jste pár či skupina… a nikdo a nic Vás nebude rušit!

Šalanda


Stylový prostor přímo v srdci pivovaru s unikátním výhledem na varnu s kapacitou 30 osob. V létě je v provozu terasa s udírnou o kapacitě 60 míst. Ve vnitřních prostorách celého pivovaru a v samostatném salonku je možné usadit až 90 osob s využitím na nejrůznější firemní akce a oslavy.

Pivovarská stodola


Konferenční sál a svatební stodola v jednom! 🙂 Prostor ve stylu zrekonstruované staré stodoly s kapacitou až 60 míst s vlastním barem, terasou, jezírkem a dětským hřištěm. Stodola je ideální pro svatbu, školení, konference, zasedání, setkání, či jakékoliv oslavy. Budova je téměř napojena na víceúčelové hřiště, dětské hřiště a součástí budovy je i předzahrádka. Pro rezervaci či nabídku nás kontaktujte na recepce@pivnihotel.cz. recepce@pivnihotel.cz.

Naše farma


Sochorův statek není přímo součástí areálu, ale je jeho nedílnou součástí. Statek se nachází 12km od areálu na okraji Brd, kde na pastvinách chováme masné plemeno skotu Aberdeen Angus Red. Vyzrálé maso pak dodáváme do restaurace a šalandy našeho areálu, kde z něj vaříme pro naše hosty. Kvalita masa je dána téměř celoročním neomezeným pohybem dobytka po pastvinách a loukách. Kromě skotu u nás na statku narazíte na prasata, ovce, oslíky, slepice, králíky a další. Prohlídky po farmě lze zajistit i našim historickým traktorem Zetorem 3011.

Tipy na výlety


U nás se žádnej bejk ani kráva rozhodně nebude nudit! Až si projdete celý náš areál, můžete se vydat i za hranice pivního světa třeba na vyjížďku na kole, pěšky na túru, nebo autem na výlet.

PROZKOUMAT
cs_CZ