Společenský sál


V hotelu se nachází jeden z nejhonosnějších společenských sálů v regionu. Tyto reprezentativní prostory pojmou na 160 hostů. Společenský sál je vybaven veškerou technikou potřebnou pro pořádání akcí nejrůznějších druhů včetně ozvučení, osvětlení a pódia. Součástí sálů je i přímý vstup na soukromou zahrádku pro 50 lidí.

Svatby


Chystáte se vstoupit do svazku manželského? Svěřte se do našich rukou a užijte si u nás svůj svatební den přesně podle Vašich představ. Kromě sálu pro svatební hostinu i zábavu u nás najdete i svatební zahradu s altánem, dětské hřiště, sportovní hřiště, v neposlední řadě také poskytujeme kompletní cateringové služby. Rozhodli jsme se tak umožnit svatebčanům konání obřadu s hostinou a ubytováním na jednom místě. O tom že to umíme, se přesvědčili například herec Martin Stránský nebo moderátoři Zorka a Míra Hejdovi. Poptávky prosím směřujte na email info@hotelnepomuk.cz.

Firemní akce


Náš společenský sál je ideální variantou konference, zasedání školení, či jiné druhy setkání, a to nejen díky svému vybavení veškerou technikou pro ozvučení a osvětlení, ale i svým uspořádáním a především kapacitou. V areálu v našem vedlejším Pivním hotelu je k dispozici také druhý konferenční sál ve stylu zrekonstruované staré stodoly s kapacitou až 70 míst s vlastním barem, teráskou, jezírkem a dětským hřištěm. Budova je ideálním prostorem pro školení, konference, zasedání, setkání, svatby či jakékoliv oslavy. Budova je téměř napojena na víceúčelové hřiště, dětské hřiště a součástí budovy je i předzahrádka.

Hřiště


Hostům je (nejen během firemních akcí) umožněno využít hřiště s umělým povrchem včetně vybavení na fotbal, tenis, volejbal, nohejbal nebo i basketbal. Ideální prostředek pro firemní a teambuildingové akce spojené například s grilováním na terase a cyklo výletem.

cs_CZ