Chcete uspořádat firemní akci pro zákazníky, školení pro své zaměstnance či firemní teambuilding? Hotel U Zeleného stromu je ideálním místem, kde se v jednom areálu snoubí dostatečné kapacity ubytování, vybavené konferenční prostory, česká i světová gastronomie, prvotřídní relax ve wellness a pivních lázních, spoustu možností na volnočasový program… máme pokračovat? 🙂

Začněme tím základním a formálním: Naše školící prostory se nachází v areálu jak v hotelu U Zeleného stromu (salónek 15os., velký sál 200os.), tak i ve vedlějším Pivním hotelu přímo v areálu, který je naší součástí (stodola 50os., šalanda 40os.). V každém prostoru je možnost využití flipchartu, dataprojektoru a zvukotechniky.

No a teď k těm kravinám 🙂 V rámci volnočasových aktivit máme také co nabídnout! Naši základní nabídku volnočasových, sportovních a zábavních aktivit Vám rádi odprezentujeme v rámci individuální poptávky, můžeme ale prozradit, že se jedná o neotřelé aktivity typu vaření piva, zabijačka, prohlídka pivovaru, pivní lázeň a wellness a další. Vše Vám samozřejmě uzpůsobíme na míru – ať už se jedná o menší akci, či větší teambuilding. Náš areál má spoustu možností uvnitř i mimo něj. Zajistíme Vám i kompletní pohoštění nejen v naší restauraci, naše cateringová odnož se ale také ráda postará o občerstvení přímo ve školících prostorách či při jakékoliv zvolené akci (a to i mimo náš areál).

 
V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na emailu lucie@svejk.cz nebo telefonicky na tel.č. +420 605 009 005. Možností je spousta, rádi Vám Vaší akci ušijeme na míru 🙂

Společenský sál


V hotelu se nachází jeden z nejhonosnějších společenských sálů v regionu. Tyto reprezentativní prostory pojmou na 160 hostů. Společenský sál je vybaven veškerou technikou potřebnou pro pořádání akcí nejrůznějších druhů včetně ozvučení, osvětlení a pódia. Součástí sálů je i přímý vstup na soukromou zahrádku pro 50 lidí.

Svatby


Chystáte se vstoupit do svazku manželského? Svěřte se do našich rukou a užijte si u nás svůj svatební den přesně podle Vašich představ. Kromě sálu pro svatební hostinu i zábavu u nás najdete i svatební zahradu s altánem, dětské hřiště, sportovní hřiště, v neposlední řadě také poskytujeme kompletní cateringové služby. Rozhodli jsme se tak umožnit svatebčanům konání obřadu s hostinou a ubytováním na jednom místě. O tom že to umíme, se přesvědčili například herec Martin Stránský nebo moderátoři Zorka a Míra Hejdovi. Poptávky prosím směřujte na email info@hotelnepomuk.cz.

Firemní akce


Náš společenský sál je ideální variantou konference, zasedání školení, či jiné druhy setkání, a to nejen díky svému vybavení veškerou technikou pro ozvučení a osvětlení, ale i svým uspořádáním a především kapacitou. V areálu v našem vedlejším Pivním hotelu je k dispozici také druhý konferenční sál ve stylu zrekonstruované staré stodoly s kapacitou až 50 míst s vlastním barem, teráskou, jezírkem a dětským hřištěm. Budova je ideálním prostorem pro školení, konference, zasedání, setkání, svatby či jakékoliv oslavy. Budova je téměř napojena na víceúčelové hřiště, dětské hřiště a součástí budovy je i předzahrádka.

Hřiště


Hostům je (nejen během firemních akcí) umožněno využít hřiště s umělým povrchem včetně vybavení na fotbal, tenis, volejbal, nohejbal nebo i basketbal. Ideální prostředek pro firemní a teambuildingové akce spojené například s grilováním na terase a cyklo výletem.

    cs_CZ