Wellness a pivní lázně


Součástí našeho druhého hotelu (Pivní hotel), který leží ve stejném areálu, tedy jen pár metrů od nás, je kompletně vybavené wellness, pivní lázně a masáže. Stačí tedy jen ujít pár kroků a ocitnete se ve světě pivního relaxu. V budově se nachází šatny, k dispozici jsou ručníky, župany i pantofle. Doporučujeme si wellness, lázeň či masáž rezervovat předem, a to ideálně telefonicky na čísle +420 724 901 874.

Pivní lázně

Blahodárné účinky pivní koupele


Pivní lázeň je založena na koupeli v přírodních extraktech, ze kterých se vaří pivo – chmel, pivovarské kvasnice a slad. Vysoký obsah chmelových silic přispívá k uvolňování kožních pórů a celkové revitalizaci. Pivovarské kvasnice pak díky svému vysokému obsahu vitamínu B a aktivním enzymům působí blahodárně na regeneraci pokožky. Díky této jedinečné kombinaci přírodních ingrediencí dochází během koupele k povzbuzení látkové výměny, vyplavení škodlivých látek z těla, uvolnění vnitřního i vnějšího napětí, únavy a stresu, a tím k dokonalému duševnímu i tělesnému odpočinku.

CENA:
pivní lázeň pro 1 osobu = 890 Kč
pivní lázeň pro 2 osoby = 1490 Kč

Pivní koupel, která trvá 60min., si u nás může najednou vychutnat až 8 osob ve čtyřech vanách pro dvě osoby. Koupele probíhají ve čtyřech privátních místnostech, kde je kromě vany odpočinkové lehátko a vlastní výčep s pivem Zlatá kráva. Pro skupiny lze prostory upravit do jedné velké místnosti. Pivní lázně mají nezaměnitelnou atmosféru v prostorách starých klenbových sklepů, které byly historicky součástí pivovaru.

Rezervovat lázně můžete telefonicky na tel. čísle +420 724 901 874 nebo na e-mailu info@hotelnepomuk.cz 

Pivní wellness

Chvíle odpočinku


Wellness znamená cestu k souladu mysli, duše a těla. Naším cílem je, abyste se u nás cítili dobře a oprostili se od každodenních starostí a stresů. Pro tyto účely jsme vybudovali relaxační centrum hned vedle hotelu U Zeleného stromu, kde najdete finskou a parní saunu, vířivku, Kneippovy lázně, solnou stěnu, zážitkovou sprchu a relaxační místnost.

Pro hosty (i „neubytované“) je k dispozici šatna s uzamykatelnými skříňkami a sprchou, na recepci obdrží župan, jednorázové pantofle a osušku a platí pro ně vstupné viz níže. Velmi doporučujeme zarezervovat si vstup s předstihem, rezervace je možná telefonicky na tel. čísle +420724901874, nebo e-mailem info@hotelnepomuk.cz.

Ceník individuálního vstupného do wellnessu 
(= jednorázový vstup do wellnessu s možností využití finské sauny, parní sauny, vířivky, zážitkové sprchy, relaxační místnosti se solnou stěnou a Kneippových lázní)
1 hod – 390 Kč
2 hod – 550 Kč
3 hod – 700 Kč

Každá další započtená hodina za 100 Kč.

Privátní wellness

Užíjte si relax v soukromí


Toužíte po odpočinku v klidu a soukromí? Celé relaxační wellness centrum je možno pronajmout jen pro Vás, ať jste pár či skupina… a nikdo a nic Vás nebude rušit!

Ceník privátní zóny vodní části wellnessu 1-10 osob:
(= parní sauna, vířivka, zážitková sprcha, Kneippovy lázně)
1 hod – 1.700 Kč
2 hod – 3.200 Kč
3 hod – 4.500 Kč

Ceník privátní zóny celého wellnessu 1-20 osob:
(= finská sauna, parní sauna, vířivka, zážitková sprcha, relaxační místnost, Kneippovy lázně)
1 hod – 2.300 Kč
2 hod – 4.400 Kč
3 hod – 6.000 Kč

Soukromé wellness je nutné zamluvit s předstihem, rezervace je možná telefonicky na tel. čísle +420 724 901 874, nebo e-mailem info@hotelnepomuk.cz.

Masáže, peelingy, zábaly

Uvolněte se a odpočiňte si u nás!


Zrelaxujte se vším všudy a svěřte se do rukou našich zkušených masérů! Jedinečný zážitek a uvolnění – několik druhů masáží, peelingů a zábalů Vám zajisté zpříjemní celý pobyt. Masáže jsou dostupné v naše vedlejším Pivním hotelu, ve stejném areálu jen pár kroků od Zeleného stromu. 
Kompletní nabídku masáží zobrazíte stisknutím tlačítka „prozkoumat“, které Vás přesměruje na stránky Pivního hotelu. 
Rezervovat můžete na tel. čísle +420 724 901 874 nebo na e-malu info@hotelnepomuk.cz .

PROZKOUMAT

cs_CZ