IMAGE:
logo

Hotel U Zeleného stromu Nepomuk

foto

Srdečně Vás vítáme v hotelu U Zeleného stromu, který je umístěn na historickém náměstí města Nepomuku, rodišti sv. Jana Nepomuckého.

Galerie


 • HOTEL
  HOTEL
 • DVOULŮŽKOVÝ POKOJ
  DVOULŮŽKOVÝ POKOJ
 • VÍCEÚČELOVÉ HŘIŠTĚ
  VÍCEÚČELOVÉ HŘIŠTĚ
 • SECESNÍ KAVÁRNA
  SECESNÍ KAVÁRNA
 • MEZIPATRO
  MEZIPATRO

Úvod


Nově zrekonstruovaný hotel ve zrekonstruovaném domě u Zeleného stromu je vybaven v kategorii *** Superior a nabízí 62 lůžek ve 27 pokojích. Jsou zde k dispozici jedno a dvojlůžkové, třílůžkové pokoje, rodinný pokoj a apartmá. Restaurace je rozdělena na klasickou švejkovskou restauraci s výčepem o kapacitě 50 míst. Haškův salonek s kapacitou 30 míst, secesní kavárnu s kapacitou 50 míst a letní zahrádku s kapacitou 70 míst. Součástí areálu je reprezentativní společenský sál.

Zákon o evidenci tržeb


"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režim.

Pokoje


foto

Ve všech pokojích jsou pro vás připraveny TV s nabídkou 20 programů, připojením k internetu zdarma, vlastním sociálním zařízením a vanou.

více

Společenský sál


foto

V hotelu u Zeleného stromu se nachází jeden z nejhonosnějších společenských sálů v regionu. Tyto reprezentativní prostory pojmou 160 hostů.

více

Svatby


foto

Chystáte se vstoupit do svazku manželského? Svěřte se do našich rukou a užijte si u nás svůj svatební den přesně podle Vašich představ.

více

Kontakty

Restaurace : +420 371 580 371
Hotel : +420 725 810 257
fax : +420 371 580 372

Poslat e-mail

info@hotelnepomuk.cz

Adresa

Hotel U Zeleného stromu Nepomuk
náměstí Augustina Němejce 69, 
Nepomuk 335 01

Odebírat novinky