IMAGE:

Firemní akce a oslavy

logo

NAŠE PROSTORY

foto

K dispozici vám nabízíme společenský sál pro 160 lidí, konferenční sál pro 100 lidí se zátiším s přírodním jezírkem a multifunkčním hřištěm. V prostoru restaurace je pak možnost využít Haškův salonek s kapacitou 40 osob a secesní kavárnu pro 50 osob.

  • Firemní akce
    Firemní akce

Úvod


Budete pořádat firemní párty, svatbu, raut nebo chcete oslavit významné životní jubileum? Svěřte se do našich rukou a užijte si u nás svůj den přesně podle Vašich představ. Postaráme se o kompletní realizaci Vaší akce včetně špičkového cateringu

Společenský sál


IMAGE:

V hotelu u Zeleného stromu se nachází jeden z nejhonosnějších společenských sálů v regionu. Tyto reprezentativní prostory pojmou na 160 hostů. Společenský sál je vybaven veškerou technikou pro ozvučení a osvětlení. Je ideální variantou konference, zasedání školení, či jiné druhy setkání.

Konferenční sál


IMAGE:

Nově je zde k dispozici konferenční sál ve stylu zrekonstruované staré stodoly s kapacitou až 100 míst vlastním barem, teráskou, jezírkem a dětským hřištěm. Budova je ideálním prostorem pro školení, konference, zasedání, setkání, svatby či jakékoliv oslavy. Budova je téměř napojena na víceúčelové hřiště, dětské hřiště a součástí budovy je i předzahrádka.

Multifunkční a dětské hřiště


IMAGE: VÍCEÚČELOVÉ HŘIŠTĚ

Hostům je umožněno využít hřiště s umělým povrchem včetně vybavení na fotbal, tenis, volejbal, nohejbal nebo i basketbal. Ideální prostředek pro firemní a teambuildingové akce spojené například s grilováním na terase a cyklo výletem.V areálu Hotelu je volně k dispozici dřevěné dětské hřiště s nejrůznějšími atrakcemi a jeho součástí je i přírodní jezírko

Poptávkový formulář